پروپوزال رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است. فهرست : عنوان پروپوزال جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور اطلاعات مربوط به پايان نامه تعریف مساله بیان مسپروپوزال رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار|39022194|sxk|پروپوزال رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار, پروپوزال آماده کامپیوتر گرایش نرم افزار, دانلود پروپوزال آماده رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار, نمونه پروپوزال آماده برای رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار, پاورپوینت پروپوزال کامپیوتر گرایش نرم افزار, پروپوزال کامپی,,,
با ما همراه باشید با موضوع پروپوزال رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
اطلاعات مربوط به پايان نامه
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...

در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
اهداف تحقیق :
هدف از این تحقیق افزایش سرعت نرخ کشف نود مخرب و بنابراین جلوگیری از رخداد حمله ی سیل آسا و به تبع آن کاهش مصرف انرژی با استفاده از ترکیب هر دو روش میباشد. نکته ای که در این کار حائز اهمیت فراوان است، سعی بر ایزوله کردن نود پس از کشف مخرب بودن آن خواهد شد. در صورت ایزوله شدن نود مخرب، حتی در صورت استمرار ایشان برای اتصال دوباره، تمامی نودهای همسایه از وجود آن نود اطلاع یافته و به درخواستش مبنی بر اتصال پاسخ نخواهند داد. در صورت پیاده سازی تمامی این فرضیات، انرژی به میزان بسیاری کاهش یافته و از حمله ی مهلک سیل آسا(Hello Flood Attack) جلوگیری به عمل خواهد آمد..


توضیحات مربوط به این پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد میباشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است.
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش