پروپوزال رشته مهندسی فناوری و اطلاعات

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته مهندسی فناوری و اطلاعات، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است. فهرست : عنوان پروپوزال جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور اطلاعات مربوط به پايان نامه تعریف مساله بیان مساپروپوزال رشته مهندسی فناوری و اطلاعات|39022192|sxk|پروپوزال رشته مهندسی فناوری و اطلاعات, پروپوزال آماده مهندسی فناوری و اطلاعات, دانلود پروپوزال آماده رشته ,,,,, , نمونه پروپوزال آماده برای رشته مهندسی فناوری و اطلاعات, پاورپوینت پروپوزال مهندسی فناوری و اطلاعات, پروپوزال مهندسی فناوری و اطلاعات, رو,,,
با ما همراه باشید با موضوع پروپوزال رشته مهندسی فناوری و اطلاعات

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شده در رشته مهندسی فناوری و اطلاعات، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
اطلاعات مربوط به پايان نامه
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...

در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
شبکه هاي حسگر بیسیم درواقع از تعداد زیادي گره حسگر تشکیل شدهاند که در محیط شبکه پخش شده اند و وظیفه ي گرفتن اطلاعات از محیط یا حس کردن محیط را بر عهده دارند. با توجه به کاربردهاي وسیع که شبکه هاي حسگر بی سیم در زمینه هاي متفاوتی چون مانیتور کردن محیط، کنترل سیستم هاي توزیع شده و مدیریت فرایندها از راه دور دارند بررسی مسائل مختلف این گونه شبکه ها ضروري به نظر می رسد. از جمله مسائل مطرح در این زمینه، چگونگی بهینه سازي مصرف انرژي با در نظر گرفتن محدودیت هاي موجود در شبکه است. استفاده از یک مدل کارا سبب کاهش هزینه در جمع آوري داده و مسیریابی آن می شود. از این رو اغلب تحقیقاتی که در زمینه شبکه هاي حسگر انجام می شود، هدف نهایی خود را صرفه جویی در مصرف انرژي و افزایش طول عمر شبکه تعریف نموده اند.


توضیحات مربوط به این پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد میباشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است.
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.